• +48 77 4572901
  • info@klonex.com.pl

Informacje o produkcie

Karta kablowa UBR-MC3GX60V-RPHY do CMTS Cisco uBR10012

Karta uBRMC3GX60V- RPHY jest kartą kablową działająca w architekturze rozproszonego CMTS w architekturze Remote PHY (R-PHY).

 

Architektura R-PHY zakłada wydzielenie z CMTSa elementów odpowiedzialnych za obsługę sygnałów RF (DS i US) na zewnętrzne urządzenia zwane Coaxial Media Converter (CMC) i instalację ich w pobliżu abonentów końcowych.

 

Kontrola pracy modemów, klasyfikacja pakietów, QoS, funkcje kontrolingu, forwardingu pakietów oraz funkcje warstwy MAC realizowane są przez kartę kablową  uBRMC3GX60V- RPHY.

 

Komunikacja pomiędzy kartą kablową a modułami CMC może być realizowana w warstwie 2 (Ethernet) lub w warstwie 3 (IP).

 

uBRMC3GX60V- RPHY posiada 6 portów GE na moduły SFP obsługujące transmisję z konwerterami CMC (3 pary active/standby). Zapewniają one dwukierunkową komunikację pomiędzy uBR10012 oraz konwerterami CMC, przy zachowaniu pełnej funkcji kontroli, klasyfikacji, forwardingu oraz funkcji MAC z UBR10012.

 

Karta uBRMC3GX60V- RPHY w minimalnej konfiguracji obsługuje 16 kanałów DS i 16 kanałów US, które mogą być współdzielone przez konwertery CMC lub dedykowane dla konkretnych kontrolerów CMC. Rozbudowa ilości obsługiwanych kanałów DS i/lub US odbywa się poprzez zakup licencji. Rozbudowa możliwa jest z krokiem 1xDS i/lub 1xUS. W konfiguracji maksymalnej karta obsługuje 72 kanały DS i 60 kanałów US.

 

Ilość obsługiwanych konwerterów CMC uzależniona jest od ilości aktywnych kanałów US na każdym z CMC i wynosi:

  • 60 konwerterów CMC, gdy każdy z konwerterów obsługuje 4 kanały US
  • 240 konwerterów CMC, gdy każdy z konwerterów obsługuje 1 kanał US

uBRMC3GX60V--RPHY

Rys. 1. Karta kablowa Cisco uBRMC3GX60V-RPHY

architektura remote phy

Rys.2. Architektura systemu

Pliki do pobrania

Dokumentacja techniczna dostępna po podaniu prawidłowych danych:

* pola wymagane

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie i przetwarzanie przez KLONEX-VCS PUH Sp. z o.o. danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Podobne strony

Więcej informacji

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie wyślij poniższy formularz

* oznacza pola wymagane