• +48 77 4572901
  • info@klonex.com.pl

Informacje o produkcie

Synchronizator czasu Microsemi TimeCreator 1000 DTI

Serwer synchronizacji czasu TimeCreator DTI 1000 umożliwia dokładną synchronizację czasu i częstotliwości w sieciach telekomunikacyjnych. W sieciach opartych na architekturze M-CMTS z DOCSIS 3.0 serwer stanowi fundamentalny element systemu odpowiedzialny za prawidłowe, zsynchronizowane działanie całej sieci.

TimeCreator 1000 jest w pełni zgodny z wymaganiami standardu DTI (DOCSIS Timing Interface), opcjonalnie wspiera śledzenie GPS, redundancję kart zegarowych i zasilaczy oraz serwer czasu NTP. Serwer TimeCreator 1000 pozwala na dokładną synchronizację czasu z dokładnością rzędu nanosekund w sieci z architekturą M-CMTS oraz Edge QAM.

Kontrola jakości synchronizacji sieci odbywa się zarówno z poziomu serwera jaki i klienta. TimeCreator 1000 umożliwia monitorowanie pracy każdego podłączonego do serwera urządzenia oraz automatycznie kalibruje i wykrywa jakiekolwiek opóźnienia przy starcie systemu.

TimeCreator 1000 w zależności od konfiguracji posiada 12, 8 lub 4 porty synchronizacji czasu do podłączenia urządzeń.

Pliki do pobrania

Dokumentacja techniczna dostępna po podaniu prawidłowych danych:

* pola wymagane

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie i przetwarzanie przez KLONEX-VCS PUH Sp. z o.o. danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Podobne strony

Więcej informacji

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie wyślij poniższy formularz

* oznacza pola wymagane