• +48 77 4572901
  • info@klonex.com.pl

Informacje o produkcie

Zewnętrzny punkt dostępowy CISCO Aironet 1550

CISCO Aironet 1550

CISCO Aironet 1550 to rodzina punktów dostępowych klasy enterprise przeznaczonych do instalacji na zewnątrz budynków. Urządzenia te umożliwiają budowę skalowalnych, bezpiecznych i elastycznych sieci MESH.

Punkty dostępowe CISCO Aironet 1550 przeznaczone są głównie do instalacji w sieciach radiowych na dużych obszarach, placówkach produkcyjnych, kampusach korporacyjnych, kopalniach, rafineriach, zakładach chemicznych. Rodzina tych produktów obsługuje zaawansowane technologie typu CISCO CleanAir, CISCO ClientLink, 2×3 MIMO i jest zgodna ze standardem 802.3af (Power over Ethernet). Wytrzymała i szczelna obudowa zapewnia nieprzerwaną pracę urządzenia w bardzo trudnych warunkach (duże zapylenie, działanie środków chemicznych, duże zawilgocenie, możliwość zalania).

Operatorzy kablowi mogą również wykorzystać sieć HFC do podłączenia i zasilenia punktu dostępowego. Punkt dostępowy 1552C wyposażony jest w modem DOCSIS 3.0.

Pliki do pobrania

Dokumentacja techniczna dostępna po podaniu prawidłowych danych:

* pola wymagane

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie i przetwarzanie przez KLONEX-VCS PUH Sp. z o.o. danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Podobne strony

Więcej informacji

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie wyślij poniższy formularz

* oznacza pola wymagane