• +48 77 4572901
  • info@klonex.com.pl

Informacje o produkcie

Nadajnik optyczny 1,2GHz, 1310nm, PWL4200C

PWL4200C należy do rodziny nadajników optycznych DFB 1310nm Aurora Networks. Nadajniki pracują w paśmie do 1,2GHz z sygnałem analogowym i cyfrowym zapewniając przepustowość do dodania przyszłych usług w tym DOCSIS 3.1.  Wysokie parametry transmisji pozwalają na realizację transmisji usług w pełnym zakresie pasma do 1,2GHz z planem kanałowym PAL oraz QAM/COFDM. Właściwości wysokiej gęstości instalacji, niskiego poboru mocy oraz łatwość obsługi z auto konfiguracją optymalizują przepustowość sieci przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów operacyjnych.

Rodzina nadajników PWL4200C wykonana jest w zwartej obudowie co umożliwia na instalację do 20 nadajników w pojedynczej platformie HLP4800 o wysokości 3RU wraz z dwoma zasilaczami pracującymi w układzie redundancji. Nadajniki są instalowane w platformie pośrednio poprzez moduł dokujący HMC4801.

W jednym module dokującym można zainstalować do czterech nadajników SPL7210C. Moduł wyposażony jest w złącza typu blind-mate co umożliwia instalację bądź wymianę nadajników bez potrzeby odkręcania kabli koncentrycznych.

Konfiguracja nadajników jest bardzo prosta i można ją wykonać na dwa sposoby:

  • lokalnie poprzez alfanumeryczny panel frontowy modułu komunikacyjnego HNC4801
  • zdalnie poprzez moduł komunikacyjny HNC4801 (SNMP, WEB GUI)

Nadajniki rodziny PWL4200C posiadają zaawansowany układ predystorcji lasera zapewniający wysokie parametry transmisyjne w szerokim zakresie temperatur. Za stabilność parametrów nadajnika odpowiada mikroprocesor z dedykowanym oprogramowaniem do monitorowania wszystkich funkcji nadajnika włącznie z kontrolą parametrów RF oraz mocą i temperaturą lasera.

Nadajnik posiada dwa osobne wejścia dla sygnałów RF gwarantując wysoka izolację w przypadku sumowania sygnałów typu broadcast i narrowcast. W części frontowej został wyposażony w punkt pomiarowy sygnałów wejściowego RF (-20dB) oraz w wymienny adapter optyczny w tylnej części nadajnika.

Pliki do pobrania

Podobne strony

Więcej informacji

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie wyślij poniższy formularz

* oznacza pola wymagane