• +48 77 4572901
  • info@klonex.com.pl

Informacje o produkcie

Odbiornik do węzła RFoG OR4148H OCTAL

OR4148H – unikatowe rozwiązanie modułu typu plug-in do węzłów optycznych typu NC2000, NC4000, AN2 oraz VHUB. Moduł posiada 8 wejść optycznych dla sygnału forward 1550nm, zintegrowane multiplexery WDM w celu odebrania sygnałów optycznych z sieci RFoG w oknie 1310nm i 1610nm, wyjścia RF z odbiorników optycznych oraz wyjścia optyczne do sieci RFoG. Odbiorniki pracują w pasmie do 85MHz a zastosowane multiplexery WDM w oknie 1310nm oraz 1610nm zgodnie ze standardem SCTE 2010 RFoG. Kompaktowe rozmiary ze złączami typu MPO eliminują połączenia patchordowe i wysokie tłumienie wtrąceniowe, które jest kreowane w typowych rozwiązaniach z osobnymi odbiornikami i elementami WDM.  W połączeniu ze wzmacniaczem optycznym oraz nadajnikiem toru zwrotnego tworzą skalowalny system VHUB do obsługi sieci RFoG. OR4148H posiada właściwości zdalnego monitorowania i zarządzania.

 

Pliki do pobrania

Dokumentacja techniczna dostępna po podaniu prawidłowych danych:





* pola wymagane

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie i przetwarzanie przez KLONEX-VCS PUH Sp. z o.o. danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Podobne strony

Więcej informacji

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie wyślij poniższy formularz

* oznacza pola wymagane