• +48 77 4572901
  • info@klonex.com.pl

Informacje o produkcie

RFoG MDU ONU CP85xCU/TU OBI Free

Jednostka MDU RFoG CP85xCU/TU firmy Aurora Networks to unikatowe rozwiązanie z technologią OBI-Free, której zadanie jest wyeliminowanie efektów OBI (Optical Bit Interference) powstające w środowisku toru zwrotnego DOCSIS 3.0. Zastosowane lasery typu DFB zapewniają doskonałe parametry transmisji dla szerokiego spectrum pasma toru zwrotnego oraz wysokich krotności modulacji.Technologia OBI-Free jest w pełni zgodna ze standardem RFoG i wykorzystuje te same kanały optyczne dla transmisji return jak standardowe systemy RFoG w związku z czym może stanowić uzupełnienie już zainstalowanych standardowych systemów RFoG.
Tor podstawowy forward z wysokim poziomem wyjściowym 96dB/uV stabilizowany jest układem AGC w szerokim zakresie mocy wejściowych. Wysoki poziom wyjściowy elastycznie dopasowuje się w szeroki zakres architektury dystrybucyjnej coax eliminując potrzebę zastosowania dodatkowego wzmacniacza RF.

CP85xCU/TU zasilany jest z zewnętrznego zasilacza 12V poprzez jeden z dostępnych portów typu F. Dodatkowo każda jednostka wyposażona jest w zwrotnicę napięcia, która pozwala zasilić jednostkę po kablu koncentrycznym tym samym w którym obecny jest sygnał RF. Opcjonalnie dostępny jest zasilacz z podtrzymaniem bateryjnym oraz szeroka gama akcesoriów dedykowanych do instalacji wewnętrznej i zewnętrznej.

CP85xCU/TU pozwala na efektywne wdrożenie usług interaktywnych w sieciach FTTP/xPON eliminując potrzebę rozbudowy istniejącej infrastruktury sieci dostępowej operatora kablowego.

Pliki do pobrania

Dokumentacja techniczna dostępna po podaniu prawidłowych danych:

* pola wymagane

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie i przetwarzanie przez KLONEX-VCS PUH Sp. z o.o. danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Podobne strony

Więcej informacji

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie wyślij poniższy formularz

* oznacza pola wymagane