• +48 77 4572901
  • info@klonex.com.pl

Informacje o produkcie

Odbiornik A2B ETX-200 z tunerem DVB-T / ASI / IP

ETX-200

Stacja czołowa EXM to profesjonalny system konwergencji sygnałów, który umożliwia tworzenie multipleksów z otrzymanych na wejściu sygnałów (QPSK/8PSK, QAM, COFDM, IP, ASI) oraz na pełną kontrolę utworzonych multipleksów poprzez modyfikowanie tablic PSI/SI.

Wszystkie moduły posiadają wbudowany remultiplekser oraz standardowo wyposażone są w CI dla szerokiej gamy standardów dostępu warunkowego. Zastosowanie standardu NICAM pozwala na transmisję sygnałów TV z najwyższą jakością ścieżki dźwiękowej stereo, urządzenie dekoduje i moduluje programy nadawane w MPEG-2 i MPEG-4/AVC SD z dźwiękiem stereo.

Dzięki zastosowaniu odbiorników EXM mamy pełną swobodę konfiguracji systemu – funkcjonalność każdego modułu zależy od wersji oprogramowania (zmiana modulacji RF na QAM lub COFDM nie wymaga wymiany sprzętu – wystarczy upgrade licencji).

Każdy z modułów instalowanych w stacji EXM wyposażony jest w port ethernetowy co upraszcza proces konfiguracji i monitorowania systemu, a jednocześnie daje swobodę kontroli z dowolnego miejsca w sieci.

Aktualna wersja oprogramowania 1.3 pozwala dodatkowo na kontrolę na poziomie PID – pass-pid, pid-filter, zaawansowaną kontrolę wersji generowanych tablic SI, edycję nazw programów w tablicy SDT oraz kontrolę nad multipleksacją tablic EIT z tunera oraz ASI.

ETX-200 ma także możliwość odbierania SPTS lub MPTS za pomocą IP (MPEG-2TS z programami w MPEG-2 lub MPEG-4/AVC, SD i HD) za pomocą licencji EXM-RIPIn oraz dekodowania ich do postaci analogowej (MPEG-2 i MPEG-4/AVC SD z dźwiękiem stereo).

Pliki do pobrania

Dokumentacja techniczna dostępna po podaniu prawidłowych danych:

* pola wymagane

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie i przetwarzanie przez KLONEX-VCS PUH Sp. z o.o. danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Podobne strony

Więcej informacji

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie wyślij poniższy formularz

* oznacza pola wymagane