• +48 77 4572901
  • info@klonex.com.pl

Informacje szczegółowe

Partnerzy Klonex ponownie światowymi liderami kluczowych technologii CATV

Według najnowszego raportu opublikowanego przez międzynarodowy koncern zajmujący się badaniami rynku sieci telekomunikacyjnych (Infonetics Research’s), firma Cisco umocniła się na pozycji lidera światowego rynku producentów urządzeń CMTS. W pierwszym kwartale tego roku firma osiągnęła 55,4% udziału w rynku wyprzedzając zdecydowanie firmy Arris (25.4%) i Motorola (15.6%) .

Jednocześnie widać wyraźny postęp w sektorze edgeQAM, w którym firma Harmonic utrzymała pewną pozycję lidera z 43% udziałem w rynku EdgeQAM’ów.

Jak twierdzą analitycy z Infonetics, w 2012 przewidywany jest dalszy wzrost sprzedaży CMTSów. Ze względu na wzrost zainteresowania operatorów świadczeniem usług, których wdrożenie wymaga rozwiązań o wysokim stopniu jakości i niezawodności, szczególnym zainteresowaniem cieszą się kontrolery modemów klasy telekomunikacyjnej jak Cisco uBR10012 oraz Cisco uBR7225VXR.

Klonex, partner Cisco, w oparciu o kontrolery modemów kablowych tej firmy, oferuje rozwiązana zarówno pod kątem obsługi dużego ruchu (uBR10012) jak i rozwiązania dla systemów średniej i małej wielkości (uBR7225VXR)