• +48 77 4572901
  • info@klonex.com.pl

Informacje o produkcie

Platforma dostępowa Next Generation OLT GPON 1T3

OLT1T3 Next Generation OLT – zaawansowane rozwiązanie OLT typu modularnego specjalnie zaprojektowany do infrastruktury sieci światłowodowych FTTx typu Point-to-Multipoint (P2MP) lub punkt-punkt (P2P).  Wspiera wysoki stopień niezawodności  1+1 na, który składa się redundancja zasilaczy, redundancja kart procesora, load balancing LACP dla interfejsów uplink oraz mechanizmy Ethernet Ring Protection Switching (ERPS).  Dla strony klienckiej dostępność mechanizmów protekcji portów GPON typu B. Bezpieczeństwo transmisji zabezpieczone przez AES (Advance Encryption System). Usługi hurtowe i biznesowe są podejmowane w ramach Biznes Ethernet VBES/TLS (Vlan Business Ethernet Services/Transparent VLAN Services). Chassis OLT1T3 posiada możliwość instalacji do 16 kart dostępowych GPON (16 interfejsów SFP B+/C+), które łącznie wspierają obsługę do 16384xONT. Chassis umożliwia również instalację 16 kart typu Active Ethernet, każda wyposażona w 48 interfejsów 1000Base-BX.

Kluczowe właściwości:

  • Elastyczne zastosowanie w sieci światłowodowej FTTx zarówno typu punkt-punkt lub punkt-wielopunktna rynku detalicznym jak i hurtowym
  • Wysoki stopień gęstości upakowania 256xGPON lub 768xGbE w chassis 14RU
  • Interfejsy uplink typu 10G, 40G, 100G
  • Zintegrowany system RF overlay (EDFA/WDM)
  • Wysoki stopień niezawodności z wykorzystaniem mechanizmów bezpieczeństwa i redundnacji
  • Topologie sieci P2P i P2MP realizowane w tym samym chassis
  • Usługi typu Multiplay: (HSI, VoIP, IPTV i RF Overlay oraz dedykowane usługi biznesowe
  • Dostępność konfiguracji z szeroką gamą ONT
  • Lokalny lub zcentralizowany system zarządzania (CLI, WEB GUI, SNMP, EMS Agora
Cechy wspólne dla rodziny OLT1Tx
GPON

(ITU-T G.984.4)

and Security

Downstream/Upstream bit rate: 2.488/1.244 Gbps, Advanced Encryption

Standard (AES), Forward Error Correction (FEC),

Up to 128 ONT/Us per PON (1:128 SR),

T-CONTs: 512 per PON,

GEM port-IDs: 4096 per PON, Logical Range: 60 km,

Maximum Differential Distance: 20 km.

L2 layer Services: 1:1, N:1 (TR-156i3), VLAN-ID conversion to GEM port-ID,

Transparent: Add/change S-TAG and C-TAG, Load balancing LACP,Priority bits

(p-bits) included in changes,

Performance: GPON full wire speed.

L3 layer Static routing,
Synchronization SYNC-E, IEEE1588v2/PTP,
Line cards nx10GE Uplink

1x100GE Uplink – roadmap

GPON

NG-PON

RF Overlay

Active Ethernet(AE)

Switch fabric cards 640Gb/s, Full Duplex, Non-Blocking

2,2Tb/s, Full Duplex, Non-Blocking – roadmap

IPTV features IGMPv2/v3 snooping with proxy reporting, multicast, IPTV streams

forwarding: 1024.

Video Overlay TV overlay: 1550nm -8dBm < Pin < +2dBm;

Analog bandwidth: minimum 47 MHz and maximum 2150 MHz.

Protection Switch Fabric/processing cards (1+1), Distributed Power (1+1), load balancing and LACP capabilities on uplink interfaces, Type B protection on GPON ports (RM), Ethernet Ring Protection.
Capacity Specifications 2x Switch Fabric/processing slots,

18x Line Cards

1x FAN units

Cable management facilities

Management – Local management by HTTP Web Browser

– Remote using SNMP and HTTP protocols.

– CPE remote management over OMCI G.984.4 channel.

Interoperatybility OLT family systems assure layer 2 and layer 3 interoperability with the

transport segment of the network, according to Rec BBF TR-156.

Environment Compliant with partly temperature – controlled locations recommendation

as stated by ETSI ETS 300 019-1-3 Class 3.2

-5ºC to +45ºC, 0 – 95% of Relative Humidity range

EMC Compliant with at ETSI EN 300 386 recommendation
Power Supply Voltage range is from -40.5 VDC to -57.0 VDC compliant with ETSI EN

300 132-2 V2.1.1 (2003-01) recommendation. Earth connections

comply with ETSI ETS 300 253 : January 1995 recommendation.

Architektura:

gpon_architektura

 

 

Pliki do pobrania

Podobne strony

Więcej informacji

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie wyślij poniższy formularz

* oznacza pola wymagane