• +48 77 4572901
  • info@klonex.com.pl

Informacje o produkcie

RFoG SDU ONU 1,2GHz 4CH-CWDM

Jednostka abonencka RFoG SDU ONU 1,2GHz 4CH-CWDM dedykowana jest do zastosowania w architekturze sieci FTTH gdzie razem z urządzeniem typu MDR umożliwia zwiększenia obsługi grupy serwisowej 4 krotnie eliminując powstanie zjawiska OBI (Optical Beat Interference).  Wspiera rozszerzony zakres pasma transmisji downstream do 1,2GHz zgodny ze standardem DOCSIS 3.1 oraz pasma upstream  d0 65MHz, 85MHz lub 204MHz. W torze upstream jednostka wyposażona jest w jeden z 4  dostępnych kanałów CWDM z laserem izolowanym DFB o mocy +3dBm. Opcjonalnie jednostka może zostać wyposażona w port optyczny typu PON Pass-through, który pozwala na łatwą migracje w kierunku sieci xPON  i świadczenie równolegle usługi w oparciu o RFoG jak i GPON/GEPON.

Jednostki abonenckie serii RFoG SDU ONU 1,2GHz 4CH-CWDM  zasilane są z zewnętrznego zasilacza 12V poprzez jeden z dostępnych portów typu F. Dodatkowo każda jednostka wyposażona jest w zwrotnicę napięcia, która pozwala zasilić jednostkę po kablu koncentrycznym tym samym w którym obecny jest sygnał RF.

Wysokie parametry transmisji, stabilność pracy, efektywne wykorzystanie transmisji w torze upstream pozwala budować nowoczesną architekturę sieci typu NGAA FTTP/xPON.

  • Pasmo downstream do 1,2GHz zgodne z DOCSIS 3.1
  • Pasmo upstream 65, 85 lub 204MHz
  • Automatyczna kontrola wzmocnienia ALC
  • Typ lasera: izolowany DFB typu Burst mode
  • Kanały CWDM: 1510nm, 1450nm, 1470nm, 1610nm
  • Zaprojektowany do pracy w sieci FTTx z MDR
  • Opcjonalnie port optyczny dla technologii xPON
  • Punkty testowe: optyczny i RF
  • Zawiera zasilacz oraz inserter zasilania
  • Zgodny z SCTE 174 2010

Schemat rozwiązania:

Urządzenia uzupełniające:

Pliki do pobrania

Podobne strony

Więcej informacji

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie wyślij poniższy formularz

* oznacza pola wymagane