• +48 77 4572901
  • info@klonex.com.pl
INFORMACJE OGÓLNE

Seria wzmacniaczy EAR dedykowana jest dla sieci HFC oraz PON/FTTx.  Charakteryzuje się niskim współczynnikiem szumu oraz wysokimi parametrami transmisji zarówno dla systemów transmisji z pojedynczą fala optyczną jak i dla systemów DWDM, które wymagają technologii wzmacniacza typu Gain Flattened. Szeroka gama dostępnych wzmacniaczy ze względu na moc wyjściową, ilość portów optycznych, zastosowaną technologię oraz możliwość zaimplementowania zintegrowanych multiplekserów WDM dla sieci PON/NG PON oraz RFoG pozwala na elastyczne zastosowanie wzmacniacza w sieci operatora.

Wzmacniacz wykonany jest w obudowie typu standalone o wysokości 1RU lub 2RU w zależności od ilości portów optycznych. Zawiera dwa wymienne bloki zasilacza 230Vac lub -48Vdc. Zasilacze dedykowane do pracy w układzie redundancyjnym. Wyposażony w lokalny alfanumeryczny wyświetlacz oraz klawiaturę do lokalnej konfiguracji wzmacniacza jak również w interfejs Ethernet w celu zdalnego monitorowania i zarządzania wzmacniaczem.

W zależności od konfiguracji wzmacniacz może zostać wyposażony w dowolne złącza optyczne typu SC lub LC, zintegrowane WDM-y dla technologii xPON oraz wewnętrzny splitter typu daisy-chain do kaskadowania wzmacniaczy.