• +48 77 4572901
  • info@klonex.com.pl
INFORMACJE OGÓLNE

Zasilacz INF TV LINE 60/150 przeznaczony jest do bezprzerwowego zasilania końcowych urządzeń sieci CATV w architekturze FTTB napięciem przemiennym o wartości znamionowej 60VAC w celu zabezpieczenia urządzeń do niego podłączonych przed zanikami napięcia w sieci.

Zasilacz INF TV LINE 60/150 wyposażony jest w modem kablowy oraz wewnętrzną baterię akumulatorów. Zasilacz przystosowany jest do współpracy z bateriami akumulatorów bezobsługowych(VRLA) 12V – 18Ah – 2szt.

Obsługa zasilacza oraz monitorowane parametry dostępne z poziomu przeglądarki www: Wersja A: Moduł komunikacyjny Ethernet (RJ45) Wersja B: Modem kablowy DOCSIS/EuroDOCSIS (F)

Opcjonalnie pracę zasilacza można nadzorować z poziomu serwera CSM, który pozwala na bieżąco śledzić pracę urządzeń. Powiadamia obsługę o ważnych/awaryjnych zdarzeniach. Na podstawie zgromadzonych danych jest w stanie wygenerować raporty, wykresy, charakterystyki sygnałów oraz statystyki dostosowane do potrzeb Klienta. CSM jest idealny do monitornigu pracy dużej, rozproszonej, na znacznym obszarze grupy zasilaczy.