• +48 77 4572901
  • info@klonex.com.pl
INFORMACJE OGÓLNE

Jednostka MDU RFoG CP85xCU/TU to unikatowe rozwiązanie z technologią OBI-Free, której zadanie jest wyeliminowanie efektów OBI (Optical Bit Interference) powstające w środowisku toru zwrotnego DOCSIS 3.0 & 3.1. Zastosowane lasery typu DFB zapewniają doskonałe parametry transmisji dla szerokiego spectrum pasma toru zwrotnego oraz wysokich krotności modulacji.Technologia OBI-Free jest w pełni zgodna ze standardem RFoG i wykorzystuje te same kanały optyczne dla transmisji return jak standardowe systemy RFoG w związku z czym może stanowić uzupełnienie już zainstalowanych standardowych systemów RFoG.
Tor podstawowy forward z wysokim poziomem wyjściowym 96dB/uV stabilizowany jest układem AGC w szerokim zakresie mocy wejściowych. Wysoki poziom wyjściowy elastycznie dopasowuje się w szeroki zakres architektury dystrybucyjnej coax eliminując potrzebę zastosowania dodatkowego wzmacniacza RF.

CP85xCU/TU zasilany jest z zewnętrznego zasilacza 12V poprzez jeden z dostępnych portów typu F. Dodatkowo każda jednostka wyposażona jest w zwrotnicę napięcia, która pozwala zasilić jednostkę po kablu koncentrycznym tym samym w którym obecny jest sygnał RF. Opcjonalnie dostępny jest zasilacz z podtrzymaniem bateryjnym oraz szeroka gama akcesoriów dedykowanych do instalacji wewnętrznej i zewnętrznej.

CP85xCU/TU pozwala na efektywne wdrożenie usług interaktywnych w sieciach FTTP/xPON eliminując potrzebę rozbudowy istniejącej infrastruktury sieci dostępowej operatora kablowego.

Kluczowe właściwości:

Pasmo Pracy 1GHz

Tor zwrotny 85MHz

Poziom wyjściowy 96dB/uV

Manualna konfiguracja lasera toru zwrotnego

16 podnośnych lasera 1610nm

Opcja: port PON pass-through

Dedykowany port zasilania