• +48 77 4572901
  • info@klonex.com.pl

Informacje o produkcie

Zasilacz liniowy INF-TVLINE-60/150

Zasilacz INF TV LINE 60/150 przeznaczony jest do bezprzerwowego zasilania końcowych urządzeń sieci CATV w architekturze FTTB napięciem przemiennym o wartości znamionowej 60VAC w celu zabezpieczenia urządzeń do niego podłączonych przed zanikami napięcia w sieci.

Zasilacz INF TV LINE 60/150 wyposażony jest w modem kablowy oraz wewnętrzną baterię akumulatorów. Zasilacz przystosowany jest do współpracy z bateriami akumulatorów bezobsługowych(VRLA) 12V – 18Ah – 2szt.

Obsługa zasilacza oraz monitorowane parametry dostępne z poziomu przeglądarki www: Wersja A: Moduł komunikacyjny Ethernet (RJ45) Wersja B: Modem kablowy DOCSIS/EuroDOCSIS (F)

Opcjonalnie pracę zasilacza można nadzorować z poziomu serwera CSM, który pozwala na bieżąco śledzić pracę urządzeń. Powiadamia obsługę o ważnych/awaryjnych zdarzeniach. Na podstawie zgromadzonych danych jest w stanie wygenerować raporty, wykresy, charakterystyki sygnałów oraz statystyki dostosowane do potrzeb Klienta. CSM jest idealny do monitornigu pracy dużej, rozproszonej, na znacznym obszarze grupy zasilaczy.

Pliki do pobrania

Podobne strony

Więcej informacji

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie wyślij poniższy formularz

* oznacza pola wymagane