• +48 77 4572901
  • info@klonex.com.pl

Z satysfakcją informujemy, że platforma Harmonic Electra XVM została oceniona jako najlepsze rozwiązanie dla celów kodowania/transkodowania video w konkursie organizowanym przez CSI podczas ogólnoświatowej konferencji i wystawy IBC w Amsterdamie.

Electra XVM jest pierwszym z produktów rodziny Harmonic VOS opartej na koncepcji pełnej wirtualizacji kluczowych bloków cyfrowych stacji czołowych obsługujących równolegle formaty CBR/VBR i ABR dla rozwiązań broadcast i multiscreen (OTT). Wirtualizacja infrastruktury przetwarzania obrazu skutkuje nie tylko poprawą parametrów obrazu przy minimalnym paśmie transmisji, zwiększeniem niezawodności świadczenia usług, optymalizacją wydatków na poziomie opex i capex, lecz także możliwością tworzenia zupełnie nowych modeli biznesowych dla usług video np. video-infrastructure-on-demand.

Więcej danych na temat technologii Electra XVM znajduje się na stronie: Electra XVM Virtualized Media Processor

Przy okazji informujemy, że I miejsce w kategorii Best Costribution/Distribution/Transmission Technology zdobyło rozwiązanie Harmonic NSG Exo, natomiast pierwsze miejsce w kategorii Best Web TV Product rozwiązanie Broadpeak NanoCDN. Oba produkty dostępne są w ofercie Klonex.