• +48 77 4572901
  • info@klonex.com.pl

Linia kart kablowych do CMTS Cisco uBR10012 rozszerzona została o nową kartę MC3G60.  Karta przeznaczona jest do pracy w architakturze M-CMTS (Modular CMTS) standardu DOCSIS/EuroDOCSIS 3.0.

Karta pozwala na elastyczną konfigurację ilości obsługiwanych kanałów DS i US poprzez zastosowany system licencyjny.  Umożliwia to zakup karty w konfiguracji odpowiedniej do aktualnych wymagań operatora oraz jej późniejszą rozbudowę  wraz ze wzrostem ilości obsługiwanych modemów kablowych czy wzrostem zapotrzebowania na pasmo w kierunku DS czy US. Rozbudowa karty polega na zakupie kolejnych licencji programowych.

W konfiguracji minimalnej karta MC3G60 obsługuje 16 kanałów DS i 16 kanałów US.  W konfiguracji maksymalnej karta obsługuje 72 kanały DS i 60 kanałów US. Zastosowany system licencyjny umożiwia minimalizację kosztów ponoszonych przez operatora na zakup kanałów DS i US zarówno w czasie inicjalnego uruchomienia systemu jak również podczas jego późniejszej rozbudowy.

Zastosowanie kart MC3G60 w uBR10012 pozwala na obsługę 576 kanałów DS oraz 480 kanałów US w jednych chassis. uBR10012 w takiej konfiguracji obsługuje pięciokrotnie więcej kanałów DS od rozwiązań konkurencyjnych. Najważniejsze cechy karty to pełna obsługa DOCSIS/EuroDOCSIS 3.0, elastyczna konfiguracja ilości obsługiwanych kanałów DS i US, realizacja bardzo duzych przepływności.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: Karty kablowe CISCO UBR-MC3G60