• +48 77 4572901
  • info@klonex.com.pl

Netceed Sp. z o.o. jest sprawdzonym dostawcą rozwiązań technologicznych – łączących w sobie możliwości transmisji danych, głosu oraz interaktywnych usług telewizyjnych. – których wdrożenie pozwala na oferowanie niedostępnych wcześniej zintegrowanych pakietów usług multimedialnych dla abonentów. Usługi te określane pojęciem Triple Play stanowią czynnik konkurencyjny, który prawdopodobnie zdecyduje o przyszłym sukcesie lub porażce rynkowej dostawcy usług. We współpracy ze swoimi długoletnimi partnerami technologicznymi Netceed Sp. z o.o.  oferuje możliwość kompleksowej współpracy w zakresie:

opracowywania koncepcji platform multimedialnych dla danych, głosu i video opartych o rozwiązań światowych liderów technologicznych

projektowanie i zarządzanie projektami wdrożeń technologicznych

dostawy najnowocześniejszych rozwiązań sprzętowych i usługi integratorskie

wsparcie techniczne i eksploatacyjne dla wdrożonych rozwiązań

Klientami Firmy są czołowi krajowi operatorzy sieci telekomunikacyjnych, ISP oraz integratorzy systemów. Klienci Firmy mają do swej dyspozycji szereg narzędzi wspierających prawidłową konstrukcję i eksploatację systemów w tym:

nieodpłatne konsultacje techniczne

specjalistyczne szkolenia z zakresu wdrażanych technologii

całodobową linię serwisową

dostęp do Portalu Diagnostycznego

możliwość skorzystania z programów partnerskich, wsparcie logistyczne i finansowe

 

Netceed Sp. z o.o.  jest wieloletnim i doświadczonym partnerem technologicznym i handlowym czołowych dostawców rozwiązań i technologii dla potrzeb multimedialnych systemów telekomunikacyjnych. Partnerami Firmy są między innymi:

Współpracując z Netceed Sp. z o.o.  uzyskuje się dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań, wieloletnie doświadczenie integratorskie oraz stabilnego i godnego zaufania Partnera technologicznego i biznesowego.